i'm interested in buying wholesale, but there's only one place near me i can buy fruit by the case, so i have nothing to compare the prices to.
what do YOU pay for fruit per pound when buying wholesale? per kilo?
for example, if you buy cases of strawberries or grapes, how many pounds do you buy for what price?
thanks :)
Replies